hnl

Hajdukov voditelj osiguranja nokautirao navijača Rijeke nakon derbija na Rujevici

Piše desk  /  21.11.2021., 20:16h
Hajduk je pobijedio Rijeku 3:2 u 16. kolu 1. HNL. Dvostruki strijelac za Hajduk je bio Marko Livaja u 45. i 82. minuti. U 54. je za Rijeku pogodio Josip Drmić, a za 2:1 je za Rijeku s bijele točke zabio Murić. Gol za pobjedu je zabio Mlakar u 98. minuti.

Na kraju utakmice došlo je do tučnjave na terenu, u koju su morala uletjeti i dva Rijekina igrača kako bi se situacija smirila, prenosi Index.hr.

Pripadnik Armade završio je na tlu nakon što je dobio udarac šakom. Htio je, navodno, porazgovarati s igračima Hajduka, no do njih nije stigao doći. Udarac je dobio od Hajdukovog voditelja osiguranja.

Sve se to događalo dok su igrači Hajduka slavili s navijačima.

Tučnjavu su pokušali spriječiti dvojica igrača Rijeke, no nisu stigla na vrijeme.

26. travanj 2024 04:23