ibrox

U prijateljskom susretu velikana jedan Hrvat zabio, a drugi debitirao

Piše Hina  /  24.07.2022., 07:39h

U prijateljskom susretu igranom na Ibroxu pred 43.000 gledatelja, nogometaši Tottenham su pobijedili Rangers s 2-1.

Za Spurse je debitirao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić, dok je premijerni pogodak za Rangers postigao hrvatski napadač Antonio Mirko Čolak.

Rangers je poveo u 24. minuti preko hrvatskog napadača Čolaka, koji se ovog ljeta pridružio škotskom velikanu iz grčkog PAOK-a.

Matondo je ubacio s desne strane do Sessegnona koji je produžio do Čolaka, a ovaj pogodio za 1-0 pored nemoćnog Llorica. Na 1-1 izjednačio je Harry Kane u 50. minuti, a isti je igrač šest minuta kasnije preokrenuo rezultat.

Čolak i Borna Barišić su odigrali cijeli susret za Rangers, a od 60. minute za Tottenham je zaigrao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić umjesto Dejana Kuluševskog i time upisao svoj debi za Spurse nakon što je ovog ljeta stigao iz milanskog Intera.

01. svibanj 2024 13:03