gol tottenhamu

Rakitić golčinom rasplakao Korejku u hrvatskom dresu, emotivan video objavljen na službenom profilu La Lige

Piše desk  /  16.07.2022., 17:49h

Tottenham i Sevilla odigrali su 1:1. Bila je riječ o prijateljskom susretu na turneji u Južnoj Koreji.

Englesku momčad, za koju neki misle da se dovoljno pojačala da napadne titulu prvaka, u vodstvo je doveo engleski reprezentativac Harry Kane u 50. minuti utakmice.

Četrnaest minuta kasnije konačan rezultat postavio je Ivan Rakitić prekrasnom golčinom. Do njega je stigla lopta na otprilike 20 metara od suparničkog gola. Bivši reprezentativac Hrvatske ju je snažnim udarcem zakucao uz stativu, pored nemoćnog Huga Llorisa, prenosi index.

Nakon utakmice svjedočili smo i jednoj lijepoj sceni koju je na svojim stranicama podijelio i službeni profil La Lige. Naime, na tribinama je bila jedna Korejka u hrvatskom dresu, a Rakitić joj je poklonio dres s netom odigrane utakmice. Ženu, koja je čitavu utakmicu držala transparent posvećen bivšem reprezentativcu na hrvatskom jeziku, svladale su emocije te se rasplakala zbog geste svojeg idola.

04. svibanj 2024 05:52