nezgodan udarac

Pogledajte kako je Joško Gvardiol nokautirao protivnika, ostao je nepomično ležati

Piše Desk  /  20.11.2021., 18:38h
Joško Gvardiol je odigrao cijeli susret za goste.

Borussia Dortmund je slavila kod kuće protiv Stuttgarta s 2-1 u 12. kolu Bundeslige i sada je samo bod od lidera Bayerna. Klub iz Dortmunda je teško došla do bodova, poveli su tek u 56. minuti golom Malena, da bi gosti izjednačili u 63. preko Massima, prenosi Večernji.

Gol vrijedan pobjede zabio je Marco Reus pet minuta prije kraja.   Borna Sosa je odigrao cijeli susret za Stuttgart, dok je Marin Pongračić ostao na klupi Borussije.

Hoffenheim je bez Andreja Kramarića (potres mozga) kod kuće iznenađujuće dobio RB Leipzig s 2-0 golovima Samassekoua (12) i Daboura (68).

Joško Gvardiol je odigrao cijeli susret za goste. Dodajmo i da je Gvardiol u jednom duelu sasvim slučajno laktom u glavu pogodio Samassekoua koji je prvo nepomično ostao ležati na travnjaku, no nakon što je napadaču Hoffenheima pružena pomoć nastavio je utakmicu.