sramotna gesta

Izbornik Srbije izgubio kontrolu, ružno je psovao švicarskim reprezentativcima nakon gola Vlahovića

Piše desk  /  03.12.2022., 07:10h

Izbornik reprezentacije Srbije, legendarni Dragan Stojković Piksi, izazvao je pravi skandal nakon što je poslije gola Dušana Vlahovića neprimjereno vikao prema švicarskim nogometašima.

Sramotni trenutak dogodio se nakon drugog pogotka Srbije za vodstvo 2:1 u 35. minuti utakmice.

- Jeb**m li vam majku šiptarsku u pi**u!", grmio je Piksi uz aut liniju prepun emocija.

Samo devet minuta kasnije Embolo je izjednačio na 2:2, a početkom drugog dijela Freuler je pogodio za konačni preokret.

Nakon utakmice Piksi je izjavio sljedeće:

"Kad izgubiš, naravno da razmišljaš o pogreškama u obrani, ali branimo se i napadamo kao momčad. Okrenuli smo 0-1 u 2-1, ali ponovno nismo dobro igrali u obrani. Švicarci su nam prelagano zabili drugi gol, što nas je šokiralo. Psihološki je to bilo vrlo pozitivno za Švicarce. Takve su stvari na ovoj razini zabranjene. Ako ponavljaš pogreške, onda je teško pobijediti. Ubuduće moramo naporno raditi i napraviti sve da bismo riješili taj problem. S obzirom na to s kakvim smo se problemima suočavali otkako smo došli na Svjetsko prvenstvo, mučili smo se s ozljedama ključnih igrača i učinili sve da ih vratimo u formu, čini se da je to bio prevelika prepreka za nas. Igrači su se borili i dali sve od sebe. Nažalost, na ovoj razni to nije bilo dovoljno, no nisam mogao više od njih tražiti."

27. srpanj 2024 03:56