la liga

Benzema o Modriću: "Što da vam kažem o njemu?"

Piše desk  /  13.09.2021., 10:39h
Real Madrid sinoć je na svom terenu svladao Celtu s 5:2, a junak večeri je bio napadač Karim Benzema.

Francuz je zabio hat-trick i izbio na prvo mjesto liste strijelaca s 5 golova. Iako nije zabio gol, španjolske medije je osim Benzeme, oduševila igra i Luke Modrića koji je bio najzaslužniji da novo pojačanje Reala, Eduardo Camavinga zabije gol.

Bio je to gol za 4:2 u 72. minuti. Prethodno se Modrić probio kroz Celtinu obranu, izašao sam na vratara Ditura i šutirao. Dituro je to skinuo, no lopta se odbila Camavingi koji je nakon samo šest minuta u dresu Reala poentirao za potvrdu pobjede.

"Upravo je Modrićev zaustavljeni udarac omogućio Camavingi da zabije, ali Modrić je zaslužio pogodak kao nagradu za svoju igru", piše Marca ispod naslova: "Ne postoji nitko poput Modrića".

Poslije utakmice za komentar o Modriću je upitan bio i Benzema:

"Modrić? Što da vam kažem? On je jedan od najboljih igrača na svijetu i nadam se će ostati s nama još puno godina", rekao je Francuz.

Golove s utakmice možete pogledati u sljedećem videu, a spomenuti Modrićev potez je od 1:23.

23. travanj 2024 07:12