(VIDEO) Dinamo zadovoljno trlja ruke: Olmo zabio krasan gol Belgiji

Piše D  /  19.06.2019., 08:06h

Španjolska nogometna reprezentacija do 21 godine na otvaranju je Eura mladih u Italiji i San Marinu šokirana upravo od Italije teškim 3-1 porazom.

U tom susretu na klupi je ‘zamrznut‘ ostao Dinamov dragulj Dani Olmo (21), ali već u susretu protiv Belgije koji je u tijeku izbornik De La Fuente dao mu je priliku.

Odmah je to Olmo iskoristio i zabio je svoj prvi gol za španjolsku U-21 reprezentaciju u sedmom nastupu. U sedmoj minuti poveli su Španjolci kada je Valencijin Carlos Soler projurio desnom stranom i odigrao povratno za Olma koji je iz prve sjajno tukao i pogodio mrežu nemoćnog De Wolfa.

Belgija se u utakmicu vratila u 24. minuti kada je Cools odigrao za Bornauwa koji je zabio za 1-1.

Jedan ovakav nastup Daniju Olmu dodatno bi mogao podići cijenu. Nije tajna da Dinamo za njega traži najmanje 25 milijuna eura i ovaj mladi Španjolac iz Terrasse mogao bi postati najskuplji izlazni transfer u povijesti HNL-a, prenosi 24sata.hr.

29. travanj 2024 00:10