Širokobriježani košem u posljednjoj sekundi do pobjede protiv Zrinjskog na Pecari

Piše D  /  07.02.2018., 09:02h

Veliki derbi odigrali su Široki i Zrinjski, a navijači u dvorana Pecara mogli su uživati u odličnoj košarci. Meč su bolje otvorili domaći koji su nakon prvih deset minuta vodili sa 22:20.

Široki je nastavio u dobrom tempu, a nakon prvog dijela vodili su sa 47:40. Ipak, Zrinjski je mnogo bolje zaigrao u nastavku meča i uspio doći do preokreta. U samom finišu gledali smo pravu dramu i Plemići su bili na korak od pobjede, piše SportSport.ba.

Zrinjski je vodio sa 85:84 u posljednjim sekundama meča, ali je Široki imao zadnji napad. Iako su svi vjerovali da će Plemići slaviti na scenu je stupio Mikulić koji je pogotkom s koša na koš preokrenuo sve i donio Širokom pobjedu od 87:85.