Championship

Velika pobjeda Bilićeve momčadi, srušili su jednog od lidera na ljestvici

Piše desk  /  16.10.2022., 07:01h

Slaven Bilić stigao je do velike pobjede na klupi Watforda.

U 15. kolu Championshipa na domaćem je terenu Watford s 2:1 bio bolji od Norwicha, koji je do jučer uz Sheffield United držao prvo mjesto na tablici. Bilićeva momčad sada se popela na deseto mjesto, s pet bodova manje od vodećeg Burnleyja, a on je u četiri utakmice na klupi Watforda ostvario učinak od dvije pobjede i isto toliko poraza.

Watford je odlično ušao u susret i već u 13. minuti izborio jedanaesterac, no Imran Louza ga je promašio. Ipak, iskupio se pet minuta poslije. Ismaila Sarr mu je izvrsno dodao, a on iz velike blizine poentirao za 1:0. U 31. minuti Bilićeva ekipa stigla je do 2:0, nakon što je poslije Sarrovog ubačaja Asprillin udarac sretno stigao da Keinana Davisa, koji nije imao težak zadatak.

Norwich se vratio u igru u 45. minuti odličnim pogotkom Josha Sargenta, no nije uspio doći do poravnanja. Watford je odigrao vrlo dobro drugo poluvrijeme, imao nekoliko opasnih šansi, a najbliže je bio odlični Sarr, koji je u 55. minuti pogodio gredu.

25. travanj 2024 08:20