premijer liga bih

Široki odigrao neriješeno na gostovanju u Modriči kod Sloge

Piše desk  /  20.08.2022., 21:58h

Nogometaši Sloge Meridian i Širokog Brijega večeras su u Modriči odigrali neriješeno 1:1 utakmici 6. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, te su Širokobriježani i nakon ovog kola ostali usamljeni na vrhu ljestvice.

Gosti su bili mnogo bolji u prvom poluvremenu i propustili su nekoliko izglednih šansi, a poveli su u 38. minuti kada je dosuđen penal iz kojeg je Ćavar bio siguran za vodstvo 1:0.

Domaći su bolje ušli u nastavak i već u 50. minuti uspjeli su izjednačiti golom Milakovića koji je pogodio iz slobodnog udaraca nakon slabe reakcije vratara Širokog Tomića.

Do kraja meča nije bilo promjene rezultata, a Široki je meč završio s igračem manje nakon što je Ćavar pocrvenio u sudačkoj nadoknadi.

Sloga će u narednom kolu gostovati Igmanu, dok je Široki Brijeg domaćin Veležu.

26. travanj 2024 00:31