josip juranović

Evo kako je Hrvat zabio svoj prvi prvenstveni pogodak i oduševio Celtic Park

Piše desk  /  23.10.2021., 20:21h
Hrvatski reprezentativac Josip Juranović bio je strijelac za Celtic koji je u 10. kolu škotskog prvenstva na svom terenu svladao Saint Johnstone s 2:0.

Juranović, koji je odigrao čitav susret za Celtic, potvrdio je pobjedu svog sastava postigavši pogodak za konačnih 2:0 iz kaznenog udarca u 80. minuti. Prvi gol postigao je Giakoumakis u 34. minuti.

Bio je ovo prvi prvenstveni gol Juranovića za Celtic koji se nalazi na četvrtoj poziciji na ljestvici s 19 bodova, jednim manje od Heartsa, Rangersa i Dundee Uniteda, ali Rangers ima jedan susret manje odigran.

Juranović je svoj prvijenac za Celtic zabio u utakmici Europa lige protiv Betisa sredinom rujna. Današnji pogodak njegov je drugi za slavni škotski klub.

03. svibanj 2024 23:53