(VIDEO) Pogledajte brutalnu panenku koju je sinoć izveo Depay

Piše D  /  20.12.2020., 09:12h

Momčad Rudija Garcije povela je golom Memphisa Depaya iz penala u 31. minuti nakon što su Kadewerea srušila dva igrača Nice. Penal je, kao i uvijek, izveo Memphis Depay, ali se ovaj put odlučio na panenku.

Nizozemac je lukavo potkopao loptu, a golman je krenuo u desnu stranu, ali se na pola puta predomislio i pokušao se ispraviti. No ostao je na istoj nozi pa je na kraju priče u želji da dohvati loptu završio u golu iako ona nije bila jako daleko od njega.

Lyon je sedam minuta kasnije povećao prednost preko Kadewerea, a domaćini su se vratili dvije minute prije poluvremena golom Gouirija. Lyon je sve riješio u 62. minuti golom Ekambija, a konačnih 1:4 postavio je Houssem Aouar u 72. minuti susreta, prenosi Index.

30. travanj 2024 19:14