(VIDEO) Mandžo asistent Ronaldu u novoj uvjerljivoj pobjedi Juventusa

Piše D  /  15.02.2019., 10:02h

Prvak Italije Juventus došao je do nove sigurne pobjede u 24. kolu Serije A. Stara dama je na svom stadionu ugostila Frosinone i svladala ga s 3:0, a ponovno su odlični u pobjedi momčadi Massimiliana Allegrija bili Cristiano Ronaldo i Mario Mandžukić.

Hrvatski napadača se u ovom susretu nije upisao u strijelce, ali je asistirao Ronaldu koji je povećao prednost na vrhu ljestvice najboljih strijelaca.

Juve je poveo već u 6. minuti preko Paula Dybale, a asistent je bio Cristiano Ronaldo. 11 minuta kasnije Bonucci je pogodio za povećanje vodstva, a 2:0 je bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku su Mandžukić i Ronaldo okrunili pobjedu Stare dame. U 63. minuti Mandžukić je kao na tacni s desne strane servirao loptu Portugalcu, a ovaj takve asistencije ne promašuje. Bio je to 19. pogodak Ronalda u talijanskom prvenstvu.

Ovom pobjedom Juventus je došao do 66 bodova, čak 14 više od drugoplasiranog Napolija (utakmica manje).

28. travanj 2024 13:35