(VIDEO) Evo zašto je najbolji na svijetu: Luka Modrić potvrdio pobjedu Reala nad Sevillom

Piše D  /  19.01.2019., 06:01h

Nogometaši Real Madrida ostvarili su pobjedu u 20. kolu španjolske La Lige svladavši Sevillu na Santiago Bernabeu s 2:0.

Ponovno je bila to teška utakmica za  Real koji se dosta mučio da stvori priliku. U 37. minuti umalo su ostali bez najboljeg igrača svijeta jer je Luka Modrić nastradao u sudaru glavom s Francom Vazquezom. Modrić je razbio arkadu, ali to ga nimalo nije omelo i nastavio je susret s povezom na glavi.

U drugom poluvremenu Kraljevi su odlučnije krenuli po pobjedu, a to im se isplatilo u 78. minuti kada Casemiro topovskim udarcem matira Vaclika za 1:0. I nakon postignutog pogotka Madriđani su bili bolja momčad, a pobjedu nad Andalužanima potvrdio je Luka Modrić zabivši pogodak u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Hrvatski kapetan je ukrao loptu neopreznom Carricu te u situaciji jedan na jedan rutinski pogađa za konačnih 2:0.

Ovom pobjedom Real je ostao na trećem mjestu s dva boda manje od drugoplasiranog Atletica te sedam manje od Barcelone. Gradski i najveći rival imaju i utakmicu manje.

24. travanj 2024 23:01