United se iz dvojbenog penala izjednačio s Liverpoolom

Piše D  /  02.01.2021., 10:01h

Solskjaerova momčad povela je u 40. minuti nakon krasne akcije koju je započeo Pogba. Našao je Rashforda koji u trku nalazi Wan-Bissaku. Unitedov bek sjurio se po desnoj strani i onda točnim centaršutom našao Martiala koji glavom zabija za 1:0.

Aston Villa je dobro igrala, a izjednačila je u 58. minuti kad je Jack Grealish devetom asistencijom u sezoni proigrao Bertranda Traorea, a ovaj mirno zabio za 1:1. Ipak, United je do pobjede došao samo tri minute kasnije, nakon što je Paul Pogba pao u šesnaestercu.

Francuz se povlačio s Luizom, natezali su jedan drugoga, a VAR je procijenio da je Pogba dovoljno uvjerljivo pao i dosudio je penal koji je Fernandes mirno realizirao.

United se mučio u zadnjih petnaestak minuta da sačuva svoju prednost, a umalo ju je ispustio u petoj minuti sudačke nadoknade, kad je Kienan Davies imao veliku šansu. Pucao je iz okreta, ali se Eric Bailly bacio u njegov udarac i spasio siguran gol.

Manchester je ovom pobjedom nastavio niz bez poraza koji se protegnuo na šest utakmica, prenosi Index.

27. travanj 2024 18:41