Rebić zabio golčinu kod Kramarića u gostima pa zaradio isključenje

Piše D  /  07.10.2018., 05:10h

Eintracht je u gostima s 2:1 pobijedio Hoffenheim u utakmici sedmog kola Bundeslige. Momčad iz Frankfurta je povela 1:0 kad je za goste u 40. minuti. fantastično pogodio Ante Rebić, prenosi Index.hr.

Rebić je primio jedan pas, imao je igrača na sebi, a domaći vratar Oliver Baumann nepotrebno je izletio. Dovoljno da ga Rebić kazni sjajnim udarcem iz velike daljine. Andrej Kramarić je na klupi domaće momčadi.

Rebiću je ovo bio treći ovosezonski bundesligaški gol sezone. Prva tri kola propustio je zbog ozljede, a u posljednja tri kola zabijao je protiv Borussije Mönchengladbach, Hannovera i sada Hoffenheima.

Odmah u prvoj minuti nastavka, Luka Jović je zabio i drugi gol za goste i sad je 2:0.

U 65. minuti Rebić je zbog dva žuta kartona morao u svlačionicu. Sedeam minuta prije kraja Reiss Nelson sjajno zabija za konačnih 1:2.

28. travanj 2024 11:57