Raketa oduševio navijače na Camp Nou svojim atraktivnim potezom

Piše D  /  07.10.2019., 01:10h

Ernesto Velverde i njegova Barcelona slavili su na svome Nou Campu u osmom kolu Primere s 4-0 protiv Seville. Tom su pobjedom stigli na minus dva do vodećeg Reala.

Barcelona je povela golom ‘škaricama‘ Suareza, iako je Sevilla također odlično ušla u utakmicu i u prvih 25 minuta imala tri sjajne prilike. Međutim, u nastavku prvog poluvremena Barca se probudila i s tri gola riješila pitanje pobjednika. Redom su zabijali  Vidal, Dembele i Messi, a hrvatski veznjak Ivan Rakitić također je dobio priliku u ovoj velikoj utakmici Barcelone.

Ušao je u 70. minuti praćen ovacijama cijelog doma Barcelone zamijenivši Artura Vidala.  No, nije to bilo zadnje kada su tribine gromoglasno podržale Hrvata.

U 84. minuti je Raketa sjajno petom odigrao za Suareza, koji mu je odmah vratio loptu, nakon čega je Raketa pucao, ali  je to otišlo pokraj gola, prenose 24sata.hr.

27. travanj 2024 02:21