Prva pobjeda Izviđača u SEHA ligi: U Ljubuškom pao Željezničar

Piše D  /  02.02.2019., 06:02h

Rukometaši Izviđača upisali su prvu pobjedu u SEHA ligi. Ljubuška momčad je na svom parketu porazila Željezničar iz Niša s 29:24.

Od samog starta su domaćini bili u prednosti, ali nisu se uspijevali odvojiti na veće vodstvo. Golom Vukšića u 21. minuti Izviđač je ostvario najveću prednost od plus 3 (9:6), a na odmor se otišlo s dva gola razlike 12:10.

U nastavku gosti dolaze do izjednačenja, ali do prvog vodstva nisu uspjeli doći. Dugo se igralo gol za gol, a nakon toga Izviđač radi seriju i u 46. minuti ima prednost od pet golova (21:16).

Do kraja su Ljubušaci držali goste na sigurnoj udaljenosti i mirno priveli utakmicu kraju s konačnih 29:24.

Izviđač su do pobjede predvodili Domagoj Alilović sa 7, Miljan Ivanović sa 6 te Milan Vukšić s 5 golova. No, prvo ime susreta bio je vratar Josip Kvesić koji je upisao 20 obrana.

Kod gostiju je Đorđe Spasić bio najefikasniji s 5 golova.

Izviđač je tako došao do 4. boda u regionalnom natjecanju i i dalje su posljednji na ljestvici.

29. travanj 2024 04:59