Olmo donio pobjedu mladoj reprezentaciji Španjolske

Piše D  /  06.09.2019., 08:09h

Olmo je bio najistaknutiji igrač utakmice, a u 28. minuti zatresao je mrežu iz penala, kojeg je sam izborio.

Olmo je tako nastavio ondje gdje je stao u lipnju kada je u finalu Europskog prvenstva (U-21) zabio gol u pobjedi Španjolske 2-1 nad Njemačkom, prilikom čega je bio proglašen najboljim igračem utakmice, te je uvršten u najbolju momčad prvenstva. Nakon tog europskog naslova većina igrača se oprostila od reprezentacije, a 21-godišnji Olmo je postao kapetan, prenosi Hina.

U petak je u Astani prvi put zaigrao s kapetanskom vrpcom oko ruke i s brojem 10 na leđima.

U 57. minuti Španjolska je imala još jedan jedanaesterac nakon što je napravljen prekršaj nad Fernánom Torresom. Ovaj put je udarac izveo Carles Aleña, vezni igrač Barcelone, ali njegovu pokušaj pročitao je domaći vratar.

29. travanj 2024 16:58