Ljubuški u kockicama pratio utakmicu Vatrenih

Piše D  /  26.06.2018., 11:06h

Iako je za Hrvatsku večerašnja utakmica protiv Islanda bila bez velikog rezultatskog značaja, u Ljubuškom se pomno pratila nova pobjeda Vatrenih.

Hrvatska je osvojila skupinu s tri pobjede, večeras je u posljednjim minutama pao i Island, a Ljubušaci su i ovu pobjedu veselo proslavili. Nakon utakmice kroz Ljubuški je prošla kolona automobila okićenih hrvatskim zastavama, navijači su trubili u vozilima, a slavlja nije nedostajalo niti tijekom utakmice.

Konačan rezultat bio je 2:1 za Hrvatsku, koja je povela u 53. minuti krasnim golom Milana Badelja, no Island se vraća u 76. golom Sigurdssona iz penala. Na radost brojnih Ljubušaka Perišić krasnim golom u 90. minuti donosi pobjedu Hrvatskoj.

U fotogaleriji Radija Ljubuški pogledajte kako se u Ljubuškom pratila utakmica protiv Islanda.

29. travanj 2024 07:30