Ljubuški gorio! Hrvatska je u finalu, slavio se najveći uspjeh u povijesti hrvatskog nogometa

Piše D  /  12.07.2018., 07:07h

Nakon što su hrvatski nogometaši u Moskvi u polufinalnom susretu svladali Engleze sa 2-1, u Ljubuškom je došlo do erupcije oduševljenja, piše Radio Ljubuški.

Građani su slavili po ulicama, u fan zoni u središtu grada palile su se baklje i skandirale navijačke pjesme, a gradskim ulicama odjekivali zvuci navijačkih pjesama, automobilskih sirena, petardi i škripanja guma.

Tijekom utakmice ljubuški navijači su prošli put od očaja do euforije, budući da su Englezi poveli već u petoj minuti, a to vodstvo su držali sve do 68. minute kada Perišić vraća stvari "na nulu". Do izjednačujućeg gola u Ljubuškom su se uglavnom mogla vidjeti zabrinuta lica navijača, a nakon Perišićeva, i kasnije Mandžukićeva gola za pobjedu u 109. minuti, atmosfera u Ljubuškom je dovedena "do usijanja".