Hrvatska nadigrala i zaustavila Norvežane u prvom poluvremenu: Marić i Šego briljiraju!!!!

Piše D  /  24.01.2020., 06:01h

Ovo je najbolje prve poluvrijeme koje je Hrvatska odigrala na ovom prvenstvu, a došlo je u najboljem mogućem trenutku. Iako su Norvežani stavljani kao favoriti u ovom susretu, Hrvatska ih je zaustavila i pokazala svoju snagu.

Jedino je Sagosen vukao Norvežane, ali kada se Šego razbranio, Hrvatska je otišla i na plus 3, a Marino Marić je igrao utakmicu života u dresu Hrvatske.

Norveška se do finiša poluvremena vratila na minus jedan, ali Marić golom u zadnjoj sekundi nakon fantastične asistencije Karačića donosi Hrvatskoj 12:10.

Bio je to peti gol Marića iz isto toliko pokušaja. Na golu Hrvatske se istakao Šego koji je skupio 8 obrana.

28. travanj 2024 20:36