Haliloviću poništena golčina u belgijskom derbiju, utakmica prekinuta u 30. minuti

Piše D  /  13.04.2019., 08:04h

Standard Liege je na svom terenu dočekao Anderlecht, bio je to dvoboj hrvatskih nogometaša, Alena Halilovića protiv Santinija i Milića.

Derbi je prekinut u 30. minuti nakon što su gostujući navijači neprestano ubacivali baklje u teren. Prvo je mladi hrvatski reprezentativac Alen Halilović zabio za 1:0, no nakon pregleda VAR-a sudac je poništio pogodak zbog zaleđa.

Halilović je zabio sjajan gol s 25 metara i prava je šteta što mu je poništen jer je to bio jedan od najboljih u njegovoj karijeri.

No Standard je ipak poveo 1:0 u 22. minuti preko Marina, a za 2:0 je zabio Mpoku, a onda su gostujući navijači zasuli teren bakljama, a sudac Lambrechts pokazao je igračima da napuste teren i odu u svlačionicu.

Utakmica će vjerojatno biti registrirana kao 3:0 za momčad Alena Halilovića, a Anderlecht očekuje kazna.

28. travanj 2024 01:23