Zvezda potopljena u Gružu, Jadran uvjerljiv protiv Partizana

Piše D  /  20.03.2019., 10:03h

Dubrovčani su u Gružu s 19:5 (5:0, 4:0, 5:1, 5:4) potopili Zvezdu, a Jadran je s 19:8 nadvisio Partizan.

Posebno je impresivna bila pobjeda Dubrovčana, koji su gostima dopustili prvi gol tek u trećoj četvrtini, nakon punih 20 minuta igre. Jug su do pobjede predvodili Maro Joković i Daniil Merkulov s po tri pogotka.

Ovom pobjedom Jug CO je potvrdio treće mjesto uoči "Final foura", koji će se održati u Zagrebu 19. i 20. travnja.

Na završni turnir plasirali su se prva Mladost s 49 bodova, drugi Jadran Herceg Novi s 45, treći Jug CO s 44 i četvrti Jadran Split s 34 boda. U A2 Jadransku ligu ispao je posljednji POŠK kojega će zamijeniti Budva, dok će pretposljednji Partizan igrati kvalifikacije protiv šibenskog Solarisa.

U polufinalu će 19. travnja igrati Mladost - Jadran Split i Jadran Herceg Novi - Jug CO, prenosi Hina.