Villarreal srušio prvaka u Madridu, Modrić promašio, Ronaldo pogodio gredu i vratnicu

Piše D  /  13.01.2018., 06:01h

Momčad Zinedinea Zidanea izgubila je u Madridu od Villarreala s 0:1 i time u posljednjih pet utakmica upisala po dva poraza i remija, uz samo jednu pobjedu.

Jedini gol zabio je Pablo Fornalis u 87. minuti i donio veliku pobjedu gostima. Uslijedio je kontranapad Villarreala, Navas je obranio udarac Unalu (koji je možda bio u zaleđu), ali se lopta odbila do Fornalisa koji je prekrasno prebacio vratara Reala i utišao Santiago Bernabeu.

Nije Real imao ni sreće u današnjem dvoboju. Uz sjajne obrane vratara Asenja, dva puta je Cristiano Ronaldo bio blizu gola. No, u 23. je pogodio gredu iz slobodnog udarca, a u 32. minuti i desnu vratnicu.

Također, Luka Modrić, koji je odigrao cijeli susret, mogao je zabiti za vodstvo u 81, ali je njegov udarac završio malo iznad grede, pa je šest minuta kasnije njegova momčad kažnjena i ostala na 16 bodova od vodeće Barcelone.

16. travanj 2024 13:38