(VIDEO) Pogledajte tučnjavu koja je nastala nakon utakmice Monaca i Lyona

Piše D  /  03.05.2021., 07:05h

Sastav Nike Kovača je poveo u 25. minuti preko Kevina Vollanda, a bez prednosti ostao u 57. minuti kada je nakon lijepog solo prodora izjednačio Memphis Depay. Gosti su u 70. minuti ostali s igračem manje nakon što je isključen Maxence Caqueret, no s igračem manje na terenu Lyon je poveo u 77. minuti. Zabio je Marcelo. Do novog izjednačenja došlo je u 86. minuti kada je za 2:2 s bijele točke zabio Wissam Ben Yedder, a samo tri minute kasnije Rayan Cherki svojim je golom donio pobjedu gostima.

Uzbuđenja tu nisu stala, a ono što je uslijedilo rezultiralo je s četiri crvena kartona.

Dio igrača obiju momčadi počeo se naguravati i tući na terenu pa su isključeni Mattia De Sciglio i Marcelo iz Lyonove te Pietro Pellegri i Willem Geubbels iz Monacove momčadi.

Pred posljednja tri kola na ljestvici francuske Ligue 1 vodi Lille sa 76 bodova. PSG na drugom mjestu ima 75 bodova, Monaco je ostao na trećem mjestu sa 71 bodom, a Lyon na četvrtom sad ima bod manje od momčadi Nike Kovača, prenosi Index.hr.

26. travanj 2024 21:06