(VIDEO) Pogledajte maestralan gol Olma, njegov prvi u Bundesligi

Piše D  /  02.06.2020., 08:06h

Olmo, koji je ove zime napustio Maksimir i za kojeg bi Leipzig s bonusima ukupno mogao platiti oko 35 milijuna eura, zabio je u 57. minuti sa 16 metara. Nakon kornera lopta je stigla do španjolskog nogometaša, a on je pronašao rupu u velikoj gužvi u kaznenom prostoru i preciznim udarcem matirao domaćeg vratara, piše Index.

Španjolac je ranije zabio za Leipzig u kupu Njemačke. Prije prekida prvenstva zbog pandemije koronavirusa Olmo se javno požalio da je nezadovoljan minutažom i statusom u novom klubu. Ovo mu je treća utakmicu u nizu da je dobio priliku u prvih 11.

Koln je protiv trećeplasirane momčadi Bundeslige poveo pogotkom Cordobe, ali je Leipzig već do poluvremena preokrenuo preko Schicka i Nkunkua. Werner je u 50. minuti zabio za 3:1, Modeste smanjio u 55. minuti, ali je Olmo odmah dvije minute kasnije potvrdio pobjedu gostiju.

15. travanj 2024 10:12