(VIDEO) Bale iz penala donio pobjedu Realu pa odbio slaviti gol sa suigračima

Piše D  /  25.02.2019., 07:02h

Prvi kazneni udarac za Real dosuđen je u završnici prvog poluvremena kada je Luna rukom blokirao ubačaj Luke Modrića u kazneni prostor domaćih, a siguran izvođač bio je Benzema (43-11m).

Domaći su bolju igru okrunili izjednačenjem preko Rogera Martija (60), no 15-ak minuta prije kraja dosuđen je kontroverzni drugi kazneni udarac za Real. Iako se na snimci vidi kako je Doukoure zamahnuo nogom u prazno, a Casemiro pao kao pokošen, sudac Iglesias je pokazao na bijelu točku. Siguran izvođač bio je Bale (78-11m) koji je iz samo njemu znanih razloga odbio proslaviti pogodak sa suigračima.

Luka Modrić odigrao je čitav susret za Real. Treći Real sada ima 48 bodova, dva manje od drugog madridskog Atletica koji je ranije u nedjelju sa 2-0 (1-0) na svom terenu pobijedio Villarreal. Golove za Atletico, kod kojeg Nikole Kalinića nije bilo niti na klupi, postigli su Morata (31) i Niguez (88).

26. travanj 2024 13:00