Vida i dalje rešeta! Treći gol u četiri meča, blizu Lige prvaka

Piše D  /  28.04.2019., 08:04h

Napadač ili stoper, pitanje je sad. Domagoj Vida jednostavno ne staje trpati protivničke mreže. Hrvatski reprezentativac zabio je gol u pobjedi Bešiktaša 4-1 nad Ankaragucuom.

Gol gostiju otvorio je Burak Yilmaz golom u 8. minuti i mreže su mirovale sve do drugog poluvremena kada na scenu stupa naša slavonska lola. Ubacio je Quaresma loptu u kazneni prostor, ona se odbila od suparničkog stopera i kao naručena stigla do Vide. Nije imao previše problema i zabio je za 2-0 u praznu mrežu.

Našem Domagoju ovo je već treći gol u četiri utakmice, a ako ovako nastavi, uskoro bi mogao i u lov na najboljeg strijelca lige. To mu je bio četvrti gol za Bešiktaš ukupno, a jedan je zabio prošle sezone.

Za potvrdu pobjede zabili su još jednom Yilmaz iz penala i Adem Ljajić dok je za goste zabio Sacko, također iz penala.

Ovom pobjedom Bešiktaš je stigao na samo tri boda zaostatka za prvim Istanbulom i to četiri kola prije kraja. Prije mjesec dana naslov prvaka i LP su se činili nedostižnima, no bijelo crni su pobijedili šest utakmica zaredom i vratili se u igru, prenosi 24sata.hr.

24. travanj 2024 23:07