Unatoč teškom porazu njegova kluba Zubac ostvario double-double učinak

Piše D  /  07.12.2019., 07:12h

Clippersi su držali do poluvremena kada su gubili devet razlike, ali su pometeni s terena u trećoj četvrtini i zadnjem periodu kada je najveća prednost Bucksa iznosila čak 41 razlike. Do kraja utakmice su uspjeli samo smanjiti rezultat.

Hrvatski reprezentativac Ivica Zubac ostvario je dobar double-double učinak s 14 poena i 12 skokova u 24 minute (šut iz igre 6-10). Ipak, Clippersi nisu imali nikakvih rješenja za Giannisa Antetokounmpa koji je s 27 poena i 11 skokova u samo 26 minuta na parketu predvodio Buckse na svoj 25. rođendan, a uz to imao je još pet suigrača koji su susret završili s dvoznamenkastim učinkom.

Milwaukee s 20 pobjeda i tri poraza je trenutno najbolja momčad Istoka, dok su Clippersi sa 16-7 četvrti na Zapadu. Ovo im je bio uvjerljivo najteži poraz do sada u sezoni, piše Index.

23. travanj 2024 21:56