Sjajni Slaven Bilić zasjeo na vrh Championshipa

Piše D  /  05.10.2019., 10:10h

Bilićev West Bromwich Albion zasjeo je na prvo mjesto druge engleske lige. U 11. kolu Championshipa pobijedili su Cardiff 4-2 u utakmici u kojoj Cardiff nije imao nikakve šanse protiv momčadi hrvatskog stručnjaka.

Momčad Slavena Bilića utakmicu je riješila u prvom poluvremenu. Pereira i Diangann zabili su prva dva gola, a  Austin je u 71. minuti povisio na velikih 3-0. Činilo se kao da Cardiff neće kući pjevajući, no Velšani su golovima Warda u 75. i 86. minuti probudili nadu i dopustili si sanjati o pobjedi protiv Bromwicha.

Ipak, za slavlje domaćina zaslužan je Sawyers koji je u trećoj minuti sudačke nadoknade zabio četvrti gol za ‘West Bromiće" u susretu za konačnih 4-2.

WBA je ovom pobjedom i porazom Leedsa protiv Millwalla te iznenađujućim porazom Swanseaja protiv Stokea skočio na prvo mjesto prvenstvene ljestvice te u reprezentativnu pauzu ulazi kao vodeća momčad Championshipa, prenosi 24sata.

19. travanj 2024 00:03