Široki ostao s igračem manje, Čelik slavio u jako teškoj utakmici

Piše D  /  05.10.2019., 06:10h

U jako teškoj i zahtjevnoj utakmici Čelik je pobijedio Široki Brijeg, te će lakše dočekati još tri teške utakmice koje mu slijede, piše sportsport.ba

U prvih 15-ak minuta nije bilo uzbuđenja na Bilinom polju, a prva situacija vrijedna pažnje je nesretna ozljeda Dilavera kojeg je u 25. minuti zamijenio Mahmutović.

Skoro da nije bilo prave prilike 35 minuta, a tek u 38. minuti Bagarić s nekoliko metara glavom šutira, a Pavlović sjajno brani i spašava Zeničane. Nekoliko minuta kasnije Široki je ostao s desetoricom u polju, pošto je Cipetić dobio direktan crveni karton nakon faula nad Salčinovićem.

Čelik je s igračem više u nastavku krenuo po pobjedu. U petoj minuti drugog dijela Okić puca pored gola nakon povratne lopte Mahmutovića, ali uzvraćaju gosti preko Bagarića u 54. minuti.

Domaćin je išao sve ofanzivnije kako se bližio kraj meča, da bi u 82. minuti Mahmutović pogodio za 1:0 i na kraju za važna tri boda Čelika.

Čelik - Široki Brijeg 2:0

NK Čelik: Pavlović, Ćubara, Vrhovac, Dilaver, Salčinović, Grahovac, Pecelj, Blažević, Perišić, Jamak, Okić.

NK Široki Brijeg: Zlomislić, Cipetić, Kvesić, Matić, Ćorić, Jurilj, Marić, Kovačić, Hrkać, Bagarić, Enin.

17. travanj 2024 10:40