Real slavio na gostovanju, Modrić asistirao i odigrao cijeli susret

Piše D  /  09.11.2019., 09:11h

Real je u razmaku od 12 minuta postigao tri pogotka na teškom terenu natopljenog kišom. Ekipa Zinedinea Zidanea zabila je dva gola iz kaznenih udaraca. Karim Benzema je pogodio za 1:0 u 17. minuti. Tri minute kasnije je prvi penal realizirao Sergio Ramos, a drugi u 29. minuti Benzema.

Konačnih 4:0 postavio je Valverde u 61. minuti udarcem s ruba kaznenog prostora na dodavanje Luke Modrića. Hrvatski kapetan sjajno je s desne strane šesnaesterca uočio usamljenog Valverdea i asistirao mu na 16-ak metara, a igrač Reala poslao loptu u donji desni kut za potvrdu važne pobjede.

Real Madrid je s 25 bodova zasjeo na vrh prvenstvene ljestvice, dok je Real Sociedad drugi s 23 boda. Barcelona je treća s 22 boda. Od 21 sat Barcelona je domaćin Celti.

U prvim utakmicama subotnjeg programa 13. kola Alaves je kao domaćin svladao Valladolid 3:0, a Valencia nadigrala Granadu 2:0.

Valencia je sa 20 bodova privremeno došla na sedmo mjesto, iza Granade koja je sa istim brojem bodova ostala šesta. Alaves je sa 15 bodova na 15. poziciji, a Valladolid je sa 17 bodova na 13. poziciji, piše Index.

20. travanj 2024 02:26