Problemi za Eintracht I Dalića: Rebić ozlijeđen, stigao na preglede u Beograd

Piše D  /  06.03.2019., 06:03h

Rebić je izašao iz igre na poluvremenu utakmice Bundeslige u 24. kolu, u kojem je njegov Eintracht savladao Hoffenheim s 3:2, a jasno je da ga čeka pauza.

Napadač hrvatske reprezentacije došao je u Beograd, gdje će obaviti specijalističke preglede, nakon kojih će biti poznato koliko je ozbiljna njegova ozljeda.

To ujedno znači da će Rebić propustiti prvu utakmicu osmine finala u Europskoj ligi, a Eintracht se sastaje s talijanskim Interom.

Inače, Eintracht je poveo u 20. minuti više sretnim nego spretnim golom Rebića. Filip Kostić je pucao iz slobodnog udarca, a lopta je pogodila Rebića u glavu i prevarila vratara Olivera Baumanna. Bio je to Rebićev deveti gol ove sezone. Nažalost, hrvatski reprezentativac je u poluvremenu ostao u svlačionici zbog ozljede koljena.

27. travanj 2024 02:00