PROBLEMI ZA DINAMOVOG PROTIVNIKA Ispustili čak tri pogotka prednosti

Piše D  /  19.10.2019., 05:10h

Momčad pod vodstvom Gian Piera Gasperinija odigrala je odlično prvo poluvrijeme i zahvaljujući golovima  Kolumbijca Luisa Muriela (23, 28) i Argentinca Alejandra Gomeza (37) vodila s 3-0 te tu prednost držala sve do 69. minute.

Tad je talijanski reprezentativac Ciro Immobile izborio i realizirao prvi od dva kaznena udarca. U 70. minuti je Argentinac Joaquin Correa smanjio zaostatak domaćih na samo jedan pogodak, a u drugoj minuti sučevog dodatka Immobile je još jednom bio precizan s 11 metara.

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić bio je u početnoj postavi Atalante, a izašao je u 60. minuti, dok je njegova momčad još uvijek imala tri pogotka prednosti.

Atalanta je sa 17 bodova na trećem mjestu, iza vodećeg Juventusa (19) i drugoplasiranog Intera (18), koji imaju utakmicu manje od momčadi iz Bergama. Lazio je na šestom mjestu s 12 bodova.

U subotu su na rasporedu još dvije utakmice 8. kola Serie A, a sastaju se Napoli - Verona (18.00) i Juventus - Bologna (20.45), prenosi Hina.

26. travanj 2024 01:24