Pogledajte maestralnu golčinu Rakitića bivšem klubu za koji je nosio kapetansku vrpcu

Piše D  /  20.10.2018., 11:10h

U sjeni ozljede Lionela Messija sjajnu utakmicu protiv Seville odigrao je i hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić koji je odličnu igru okrunio golom u 88. minuti.

Lijepo su kombinirali Coutinho i Dembele, a onda je Francuz pokušao proigrati Brazilca. Međutim, igrači Seville su blokirali taj pokušaj dodavanja, a odbijenu loptu dočekao je Rakitić.

On je odmah iz prve, bez previše razmišljanja, sjajno opalio iz voleja i pogodio donji desni kut Vaclika. Golman Seville je bio nemoćan i Rakitić je povisio vodstvo Barce na 4-1.

Iz poštovanja prema bivšem klubu, u kojem je proveo četiri predivne sezone, Rakitić nije proslavio gol i tako je zadobio nove simpatije u Andaluziji. Ovo je drugi gol našeg reprezentativca u dresu Barce nakon 11 odigranih utakmica ove sezone.

Inače, Barcelona je ostvarila važnu pobjedu 4-2, ali utakmicu je obilježila 17. minuta kada je Lionel Messi ozlijedio ruku nakon jednog duela s veznjakom Seville Francom Vazquezom.