Pogledajte maestralnu golčinu Rakitića bivšem klubu za koji je nosio kapetansku vrpcu

nije slavio

lis 20, 2018

Ivan Rakitić je po tko zna koji put pokazao koliko je bitan za Barcelonu. U utakmici protiv Seville naš reprezentativac je odigrao svih 90 minuta, a sjajnu igru okrunio je golom u 88. minuti...

U sjeni ozljede Lionela Messija sjajnu utakmicu protiv Seville odigrao je i hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić koji je odličnu igru okrunio golom u 88. minuti.

Lijepo su kombinirali Coutinho i Dembele, a onda je Francuz pokušao proigrati Brazilca. Međutim, igrači Seville su blokirali taj pokušaj dodavanja, a odbijenu loptu dočekao je Rakitić.

On je odmah iz prve, bez previše razmišljanja, sjajno opalio iz voleja i pogodio donji desni kut Vaclika. Golman Seville je bio nemoćan i Rakitić je povisio vodstvo Barce na 4-1.

Iz poštovanja prema bivšem klubu, u kojem je proveo četiri predivne sezone, Rakitić nije proslavio gol i tako je zadobio nove simpatije u Andaluziji. Ovo je drugi gol našeg reprezentativca u dresu Barce nakon 11 odigranih utakmica ove sezone.

Inače, Barcelona je ostvarila važnu pobjedu 4-2, ali utakmicu je obilježila 17. minuta kada je Lionel Messi ozlijedio ruku nakon jednog duela s veznjakom Seville Francom Vazquezom.