Nijemci igraju grubo, a Hrvatska na odmor otišla s tri gola zaostatka

nisu dobro krenuli

sij 18, 2020

Hrvatska i Njemačka odigrale su do sada na velikim natjecanjima 11 susreta. Hrvatska je dobila sedam, jedanput je bilo neodlučeno, a tri su pripala Nijemcima. Na Europskim prvenstvima imali smo četiri međusobne utakmice.

Završilo je prvo poluvrijeme. Njemačka na poluvremenu vodi protiv Hrvatske s 14:11.

Promašila je Hrvatska u prvom dijelu čak tri sedmerca. Cindrić i Karačić zabili su po tri gola, a kod Nijemaca najbolji su Gensheimer i Weber također s po tri gola.

Hrvatska u prvom poluvrmenu ima tri, a Njemačka čak šest isključenja, prenosi Večernji.

Vjerujemo kako Hrvatska u nastavku utakmice može do preokreta i pobjede koja će potvrditi prolaz Hrvatske među četiri najbolje reprezentacije Eura.