Navijači Borca staklenim bocama gađali igrače Cluja

Piše D  /  14.07.2021., 10:07h

Borac je u regularnih 90 minuta ostvario pobjedu rezultatom 2:0, a kako je UEFA ukinula pravilo gola u gostima od ove sezone, putnik u drugo pretkolo odlučen je nakon produžetaka.

Kako u produžecima nije bilo pogodaka, činilo se da će pobjednik biti odlučen nakon penala, a onda je u 119. minuti Chipciu fantastično pogodio s nekih 20-ak metara i tako svom timu donio plasman u 2. pretkolo.

Tijekom proslavljanja ovog izuzetno važnog gola za Cluj, domaći navijači staklenim bocama i drugim tvrdim predmetima gađali su goste iz Rumunjske, neke su čak i pogodili, a nakon svega su oni pokazali glavnom sudiji što se dogodilo, on je to prijavio delegatu i nema sumnje da će UEFA biti nemilosrdna prema timu iz Banje Luke.

Podsjećamo, Borac je prvi susret u Rumunjskoj izgubio rezultatom 3:1, u uzvratu su uspjeli nadoknaditi taj zaostatak, no na kraju su završili sudjelovanje u najelitnijem europskom nogometnom natjecanju i od idućeg pretkola će igrati u UEFA-inoj Konferencijskoj ligi.

19. travanj 2024 19:54