NAJLOŠIJI ĐOKOVIĆ IKAD Novi neočekivan poraz nekad najboljeg tenisača svijeta

Piše D  /  25.04.2018., 05:04h

Đoković je odmah na početku meča izgubio servis, a kada u četvrtom gemu nije uspio iskoristiti break-loptu okrenuo se drugom setu. Tamo je on napravio dva breaka i odveo meč u treći set.

U odlučujućem setu nije bilo break-lopti, čak ni izjednačenja na servisu, sve do osmom gema u kojem je 140. tenisač svijeta iskoristio prvu break-loptu za jednu od najvećih pobjeda u karijeri. Đokovićevo loše kretanje još jednom je pokazalo da se srpski tenisač nije u potpunosti oporavio od operacije lakta i vratio u formu.

Đokoviću je ovo već peti poraz u sezoni, peti u posljednjih sedam mečeva. U posljednja tri mjeseca pobijedio je samo sunarodnjaka Dušana Lajovića i hrvatskog tenisača Bornu Ćorića.

U ovoj godini Đoković je na omjeru pobjeda i poraza 5-5, što mu je najgori omjer u prvih 10 mečeva sezone otkako je započeo profesionalnu karijeru.

18. travanj 2024 19:46