Messi zabio dva gola u petardi Argentine uoči početka Copa Americe

Piše D  /  08.06.2019., 08:06h

Napadač Barcelona bio je strijelac u 37. i 38. minuti utakmice, a onda je početkom drugog poluvremena ustupio mjesto Paulu Dybali, a u isto vrijeme ušao je i Interov Lautaro Martinez umjesto Sergija Aguera.

Upravo mladi Argentinac nastavio je gdje je Messi stao. Zatresao je mrežu protivnika u 63. i 73. minuti, dok je peti gol Gaučosima donio igrač Watforda Pereyra u 81. minuti.

Jedini gol za Nikaragvu postigao je Barrera iz penala u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Copa America se u pet južnoameričkih gradova održava od 14. lipnja do 7. srpnja, a Argentinu čeka igranje u skupini B s Kolumbijom, Paragvajem i Katarom.

Posljednju provjeru pred veliki turnir imao je i Urugvaj koji je svladao sudionika SP-a Panamu s 3:0. Golove su postigli Maxi Gomes, oporavljeni Luis Suarez i Valverde. Urugvaj je u skupini C s Ekvadorom, Japanom i Čileom, piše Index.hr.

18. travanj 2024 17:38