Ludilo u Hamburgu: HSV ispao iz lige; navijači zapalili stadion

Piše D  /  12.05.2018., 06:05h

Hamburger SV i Borussia Mönchengladbach su u zadnjem kolu Bundeslige odigrali 2-1, ali pozitivan rezultat nije ništa značio momčadi iz Hamburga te prvi puta, od osnutka Bundeslige, ispadaju iz natjecanja, prenosi 24.sata.

HSV-u je za ostanak u ligi bio potreban poraz Wolfsburga, ali oni su svladali Köln 4-1 i poslali HSV u drugu ligu. U strijelce za Wolfsburg se upisao i naš Josip Brekalo u 91. minuti susreta.

HSV je jedina momčad, koja još od 1963., kada je osnovana Bundesliga, konstantno igra u njemačkoj prvoj ligi, a činjenica da će sljedeću sezonu provesti u drugoj ligi nije dobro sjela navijačima. Susret je prekinut u posljednjoj, 92. minuti susreta zbog bakljade domaćih navijača.

Stadion je doslovno gorio, a nakon 10 minuta utakmica je nastavljena i odmah završena. Kako je to izgledalo u Hamburgu pogledajte u galeriji.

23. travanj 2024 13:23