Luda noć za Lovru Kalinića: Od 0-3 do 3-3 u samo 8 minuta

Piše D  /  09.02.2019., 09:02h

Kakva utakmica u Londonu!

Aston Villa je do 82. minute gubila 3-0 od Sheffielda, a onda je s tri gola u samo osam minuta uspjela ugrabiti bod.

Luda noć Lovre Kalinića i njegovih suigrača. Bivši golman Hajduka primio je golove u 11., 53. i 62. minuti i sve mu ih je zabio isti igrač. Billy Sharp je imao sjajnu večer, bio trostruki strijelac i izgledalo je kao da će nositi svoju momčad do pobjede, prenosi 24.sata

Ali nitko nije očekivao ludi finiš Aston Ville.

Najprije je zabio Tyrone Mings u 82. minuti, Tammy Abraham je smanjio na 2-3 četiri minute kasnije da bi u nadoknadi Andre Green koji je ušao s klupe donio veliki bod i ogromnu radost Villi. Šteta što su mnogi navijači do tada već izašli sa stadiona...

S obzirom na to kakva je bila utakmica, mogla je Villa i slaviti jer su prva dva gola gostiju obavijena kontroverzom. Prvome je presudila gol tehnologija, jer lopta jedva da je prešla crtu, dok je kod drugog Kalinić fauliran.

Villa je tražila da se poništi gol, ali suci se nisu dali.

25. travanj 2024 13:26