Kramarić strijelac u porazu Hoffenheima

Piše D  /  29.09.2018., 07:09h

Lijevi branič Borna Sosa drugu utakmicu zaredom bio je u početnoj postavi Stuttgarta, koji je dobio Werder 2-1. Stuttgart je poveo golom Anastasiosa Donisa (19), a onda je u 68. minuti golman Ron Robert Zieler napravio veliku pogrešku. Sosa mu je dodao laganu loptu iz auta, ali golman Stuttgarta nije je uspio uštopati i završila je u mreži. Ipak, Gonzalo Castro je u 75. minuti donio pobjedu Stuttgartu.

Davor Lovren dočekao prvi nastup ove sezone za Fortunu

Bivši veznjak Dinama 19-godišnji Davor Lovren, mlađi brat Dejana Lovrena, dočekao je svoj prvi nastup ove sezone za Fortunu, ušavši u igru u 58. minuti, ali momčad iz Duesseldorfa izgubila je od Nuernberga 0-3.

Borussia Moengladbach je dvaput vodila protiv Wolfsburga, ali je na kraju završilo 2-2, a hrvatski krilni napadač u dresu "vukova" Josip Brekalo ovaj puta je bio samozatajan.

Večeras Bayer Leverkusen dočekuje Borussiju Dortmund.