Kramarić opet zabio, ovog puta Augsburgu

Piše D  /  10.11.2018., 05:11h

U 65. minuti sijevnula je kontra Hoffenheima. Brazilac Joelinton iskoristio je neopreznost obrane gostiju te prošao po lijevoj strani i potom pronašao natrčalog i usamljenog Kramarića, koji je hladnokrvno iz prve zabio na bližu vratnicu i donio vodstvo Hoffenheimu, prenosi Index.hr

Bio je to šesti gol Kramarića ove sezone. Krenuo je protiv Freiburga početkom rujnu, potom je pogodio i protiv Leipziga krajem rujna, a onda dva puta matirao vratara Lyona u Ligi prvaka te još jednom, ali ovog puta u Francuskoj.

No, odstvo domaćih potrajalo je svega pet minuta. Marco Richter je u 70. minuti lansirao Alfreda Finnbogasona u zicer s lijeve strane, a Islanđanin majstorski prebacio vratara i pogodio za izjednačenje.

Ipak, sjajni 31-godišnji trener Hoffe Julian Nagelsmann još je jednom pokazao kakav je trener. U 82. minuti uveo je u igru Nelsona umjesto Schulz, a 18-godišnja, inače bivši član Arsenala, minutu kasnije dočekao odbijanac nakon obrane vratara i zabio za 2:1 te četvrtu pobjedu u nizu.