Article_Top_970x250

Komunalije u Mostaru: Jedni nadležni na papiru, drugi rade na terenu

video

Komunalije u Mostaru: Jedni nadležni na papiru, drugi rade na terenu

sij 11, 2018
dnevnik.ba
dnevnik.ba

Mreža Naše društvo već duže vrijeme se bavi uzrocima i posljedicama „komunalne nepogode“ u Gradu Mostaru.

"Istražujući cjelokupnu problematiku, zakonsku regulativu, stanje na terenu, razgovarajući s nadležnima u komunalnim poduzećima, Gradskoj upravi, ali i s građanima, vrlo brzo smo se uvjerili da postoji drastičan nesklad između zakonske regulative i stanja na terenu, kao i kronični nedostatak odgovornosti. Posljednje što smo saznali je da već postoji i sudska praksa koja sve to potvrđuje", piše Pravo na grad, projekt koji implementira Mreža Naše društvo iz Mostara.  

Što se dogodi kada gradski inspektor pokrene prekršajni postupak zbog propusta na terenu, pogledajte u prilogU.
 

Dnevnik.ba

Article_Bottom_970x250