Kapetan Turske prijetio da će zaklati navijače

Piše D  /  02.06.2018., 10:06h

Turska i Tunis odigrali su 2-2 u prijateljskoj utakmici u Ženevi pred više od 10.000 navijača. Utakmicu je obilježio kaos u drugom poluvremenu kad je turski napadač i kapetan Cenk Tosun, strijelac prvog gola na utakmici, krenuo prema tribinama, prenosi 24.sata.

Tamo su bili njegov otac i stric prema kojima je, kako pišu turski mediji, bačena nekakva zapaljiva naprava. Tosun je poludio, htio je obračun s navijačima Tunisa kojima je u nekoliko navrata prijetio klanjem. Suigrači su ga jedva obuzdali.

Sve to iz prikrajka gledao je švicarski sudac Fedayi San koji je napadaču Evertona pokazao izravni crveni karton. Već u sljedećem napadu Tunižani su zabili, potom i poveli, ali Turci su u 90. minuti pogodili za konačnih 2-2.

19. travanj 2024 23:20