Hrvatski nogometaš se teže ozlijedio, bit će van terena minimalno tri mjeseca

Piše D  /  21.10.2019., 02:10h

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Kalinić (31) ozlijedio se na susretu svoje Rome protiv Sampdorije (0-0) u 8. kolu Serie A.

Kalinić je u Rim stigao ljetos iz Atletico Madrida na posudbu uz opciju otkupa ugovora, ali strpljivo je morao čekati svoju šansu protiv neprikosnovenog napadača Edina Džeke. Trener Paulo Fonseca napokon mu je dao priliku od prve minute protiv Sampdorije, ali Nikola nije mogao imati veći peh, prenose 24sata.hr.

Krajem prvog poluvremena morao je izaći zbog ozljede. Liječnicima Rome prijavio je ozljedu koljena, a pregled je pokazao da su stradali križni ligamenti. Na svu sreću, nisu pukli, radi se samo o istegnuću.

Ipak, Kalinić će se na teren vratiti tek početkom siječnja sljedeće godine. Pitanje je hoće li se sada moći izboriti za ugovor u talijanskom prvoligašu.

Solinjanin je ove sezone za Romu odigrao pet susreta, na terenu je proveo ukupno 182 minute.

17. travanj 2024 22:10