EURO 2020: Pobjede Španjolske, Italije, Grčke i BiH

Piše D  /  23.03.2019., 11:03h

Španjolci su teškom mukom slavili u Valenciji protiv Norvežana s 2:1. Već u 16. minuti Rodrigo je doveo "furiju" u vodstvo, a u 65. minuti Norvežani su izjednačili iz penala. U 71. minuti Ramos je s "bijele točke" dao gol za konačnih 2:1.

U skupini J Talijani su započeli kvalifikacije domaćom pobjedom nad Finskom (2:0) pogocima Barelle i Keana. BiH je u Zenici slavila protiv Armenije s 2:1 pogocima Krunića i Miloševića, a Grčka je s 2:0 u gostima bila bolja od Lihtenštajna.

U susretu D skupine u Tbilisiju su nogometaši Švicarske pobijedili Gruziju s 2:0.

Prve bodove Švicarcima donijeli su golovi Zubera (57) i Zakarije (80), mada je Gruzija bila bolja u prvom dijelu. Za Švicarce je do 61. minute igrao "dinamovac" Mario Gavranović, prenosi Hina.