Budimir zabio dva važna gola za Osasunu u borbi za ostanak

Piše D  /  24.01.2021., 03:01h

Prvi pogodak za Osasunu je postigao u 27., a drugi u 39. minuti susreta. Kod prvog pogotka je obrana Granade jako loše reagirala na ubačaj s lijeve strane. Jedan od braniča se spetljao pri izbijanju lopte, a ona je došla do Budimira koji ne propušta veliku priliku iz neposredne blizine gola.

Drugi pogodak na utakmici je hrvatski reprezentativac postigao glavom nakon ubačaja Kikea Barje.

S dva pogotka na današnjem susretu, Budimir je došao do brojke od četiri prvenstvena pogotka u La Ligi ove sezone. Od prve minute je započeo osam utakmica, a posljednji ligaški pogodak je postigao početkom prosinca.

Ukupno je u 16 nastupa ove sezone Budimir zabio pet golova za Osasunu, a tamo je na posudbi do kraja sezone iz redova Mallorce. Osasuna se trenutno grčevito bori za ostanak u La Ligi, a s ovom pobjedom skočila bi na 17. mjesto s 20 bodova.

Podsjetimo, na poluvremenu utakmice Osasuna - Granada rezultat je bio 2:0, prenosi Index.hr.

19. travanj 2024 09:53